0532 638 7336 info@cevahiroglunakliyat.com.tr Ataşehir / İstanbul

Şişli Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyatta Kalitenin Adı Cevahiroğlu Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat Cevahiroğlu Nakliyat evden eve nakliyatta güvenilirliğin ve kalitenin adı olma amacıyla müşterilerine hizmet vermeye çalışıyor. Müşterilerinin nakliyat ihtiyaçlarını sorun yaşamadan karşılamaları için tüm detayları düşünerek hareket ediyorlar.

Bu detaylarda müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutuyorlar. Böylelikle eşyaların taşınmasını uygun zaman ve şartta kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Nakliye firmasına ihtiyaç duyanlar için İstanbul’un farklı ilçeleri için hizmet veriyorlar.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Şişli evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler için çalışan firma hizmetlerini sigortalı olarak veriyor. Sigortalı taşımacılık anlayışı sayesinde eşyaların taşınması esnasında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı müşterilerinin haklarının korunmasını sağlıyorlar. Bunun için anlaşmalı oldukları sigorta şirketleri aracılığıyla nakliye öncesi taşınacak eşyaların sigortalanmasını sağlıyorlar. Böylelikle müşterilerinin tereddütsüz bir şekilde eşyalarını emanet etmelerini sağlıyorlar.

Evden Eve Nakliyatta Deneyimli Personel Kadrosu

Eşyalarının İstanbul içi ve şehir dışına taşınmasını isteyenler şişli evden eve nakliye hizmeti sunan firmayı seçebiliyorlar. Firma farklı rotalarda yapılacak taşıma işlemi için deneyimli personel kadrosuyla çalışıyor. Eşyaların nakliye için hazırlanması, binadan çıkarılması ve nakliye araçlarına yüklenmesi gibi işlemler için o alanda deneyimi olan personelleriyle çalışıyorlar. Bu sayede eşyaların zarar görmesi ve yanlış konumlanması gibi sorunların önüne geçiyorlar. Bunun yanı sıra eşyaların yeni adresine ulaşması için belgeli ve deneyimli şoförlerle çalışıyorlar.

Evden Eve Nakliyat Hizmet İçeriği

Cevahiroğlu Nakliyat firması insanların evden eve nakliyat hizmetinin hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesini amaçlıyor. Bunun için de nakliyenin kapsamlı ve büyük bir titizlikle gerçekleşmesi için farklı hizmetler sunuyor. Firma tarafından sunulan evden eve nakliyat hizmetinin içeriğinde şunlar bulunuyor;

  • Taşınacak eşyaların tespiti
  • Taşınacak eşyaların paketlenmesi
  • Eşyaların nakliye aracına yüklenmesi
  • Eşyaların verilen adrese ulaştırılması
  • Nakliye aracından çıkarılan eşyaların eve taşınması
  • Paketlenen eşyaların açılması
  • Eşyaların eve yerleştirilmesi

Bu hizmetlerin tamamı titiz bir şekilde ve müşterilerin talepleri dikkate alınarak gerçekleştiriliyor. Özellikle eşyaların paketlenmesi eşyaların türü göz önüne alınarak uygun şekilde yapılıyor ve gerçekleşen taşıma esnasında zarar görmeleri önleniyor.

Evden Eve Nakliyat Dışında Sunulan Hizmetler

Nakliyat firması müşterilerine evden eve nakliyat dışında da hizmetler sunuyor. Böylelikle farklı amaçlarla nakliyat firmasına ihtiyaç duyan kişilerin aradıkları hizmeti alabilmelerini sağlıyor.

Firmanın evden eve nakliyat dışındaki hizmetleri ofis taşımacılığı ve şehirler arası nakliyattan oluşuyor. Bu hizmetleri de firma sigortalı taşımacılık ve müşteri memnuniyetini kazanma anlayışını göz önünde bulundurarak sunuyor. Ayrıca firma hizmetlerinin tamamında ekonomik fiyat politikasını uyguluyor.