Çevrenizde çok sayıda Kadıköy Evden Eve Nakliyat firmaları ile karşılaşmanız mümkün. Fakat sizin için en doğru ve kaliteli hizmeti sunan bizler, Kadıköy nakliyat firmaları arasında zirvedeki yerimizi korumaktayız. Nakliyecilik hakkındaki tüm detayları ve ayrıntıları bilir, müşterilerimize % 100 garanti hizmeti sunmaktayız.

Kadıköy Nakliye Hizmeti Nasıl Olmalı?

Öncelikle Kadıköy nakliye şirketleri arasından en kaliteli ve işini en iyi yapan firmayı bularak aranızda bir sözleşme yapmalısınız. Sözleşme iki tarafında yapacaklarını belirtmekte ve daha sonra oluşabilecek uyumsuzlukları ortadan kaldırmaktadır. Kadıköy nakliyat şirketleri olarak sözleşme koşullarına göre hareket eder ve görevlerimizi eksiksiz yerine getiririz. Müşterilerin ne taşındığı eve ne de yeni evine zarar vermeden taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda nakliye esnasında eşyaları güvenle taşır ve zarar gelmesini önleriz.

Nakliye Firmasından Beklentiler

Kadıköy taşımacılık firmaları arasından bizi seçtiğiniz anda görevimize başlamaktayız. Öncelikle randevu alıp evinizde sizi ziyaret eder eşya yoğunluğunuzu raporlarız. Buna uygun olan araçlarımızı tahsis ederken bir yandan da ambalaj ve paketleme malzemelerimizi de yanımızda eksiksiz getiririz. Eşyalarınızı özenle sarar ve zarar vermeden yeni eve kurulumlarını gerçekleştiririz. Kadıköy taşımacılık şirketleri arasından sıyrılmamızın ve zirvede olmamızın temel sebebi de müşteri memnuniyetidir.

Nakliye Firmasının Hizmetleri

Kadıköy evden eve nakliyat işlerimiz esnasında, dolaplarınızı demonte haline getirmekte ve gidilen evde monte işlemlerini yerine getirmekteyiz. Bunun yanı sıra beyaz eşya kurulumlarınızı da söküp takma işini gerçekleştirmekteyiz. Sadece klima işlemlerinizde yetkili servisi çağırmanız gerekecektir. Bunun dışındaki tüm işlemleri biz yapmaktayız ve böylelikle Kadıköy evden eve nakliyat firmaları arasından bizi tercih ettiğiniz için eşyalarınızı güvende hissedeceksiniz.

Nakliye Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

Kadıköy nakliyat fiyatlarını belirleyen farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu fiyatlara etki eden unsurların başında ise; evinizin metrekaresi, eşyalarınızın miktarı ve kilometre gelmektedir. Kadıköy nakliye fiyatları için net tutarı evinize gelip fizibilite yaptıktan sonra verebilmekteyiz. Böylelikle güncel ve sağlıklı bir fiyatlandırma çıkartabilmekteyiz. Ayrıca iki ev arası mesafede yakılacak olan mazot da fiyatı oldukça etkileyecektir. Bunun yanı sıra çalışacak olan eleman sayısı da fiyata ek ücret yansıtacaktır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir