0532 638 7336 info@cevahiroglunakliyat.com.tr Ataşehir / İstanbul

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşımacılığı

Cevahiroğlu Nakliyat, İstanbul’un birçok bölgesinde verdiği kaliteli ürün ve hizmetlerle nakliye sektöründe öne çıkmıştır. Firma, Beylikdüzü evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığında da müşterilerin memnuniyetini kazanan nitelikli işlere imza atıyor.

Tam Donanımlı Nakliye Araçları

Cevahiroğlu Nakliyat, geniş araç filosunda bulunan araçları içinden her işe en uygun büyüklükte olanı seçerek işi başlatıyor. Tüm araçlar sektördeki son gelişmelere uygun sistemlerle donatılmış durumdadır.

Asansörlü sistemler de araçlarda mevcuttur. Bu sistemler sayesinde nakil esnasında eşyalar sarsılmadan yüksek katlardan indirilip araçlara yüklenir. İndirme sırasında da gene asansörlü sistemler kullanılarak eşyalar yüksek katlara çıkarılır. Bu sayede eşyaların hasar görme riski minimuma düşer. Ayrıca apartmanların içindeki ortak kullanım alanlarına zarar verilme ihtimali de kalmaz.

Uzman ve Tecrübeli Ekipler

Cevahiroğlu Nakliyat, yılların verdiği tecrübe ile Beylikdüzü ofis taşımacılığı ve evden eve nakliyat hizmetlerini yürütür. Çalışanlar da kazandıkları tecrübeyi en iyi şekilde işlerine yansıtır. İşe başlarken verilen eğitimler çeşitli zamanlarda düzenlenen hizmet içi eğitimlerle perçinlenir. İş güvenliği gibi konularda yasal olarak verilmesi gereken eğitimler de sağlanır.

Güler yüzle, hijyenik koşullara karşı duyarlı şekilde ve titizlikle paketleme, taşıma ve yerleştirme işlemleri gerçekleştirilir. Mobilyaların de montajı ve montajı mobilya ustaları tarafından özenle yapılır. Beyaz eşyaların kurulumu da istenirse uzman çalışanlar tarafından gerçekleştirilebilir.

Özel Paketleme ile Evden Eve Nakliyat

Cevahiroğlu Nakliyat’tan ürün ve hizmet alanlar taşınma günü özel eşyalarını alarak ev ve ofislerinden çıkabilir. Tüm eşyalar özelliklerine uygun şekilde tek kullanımlık paketleme malzemeleriyle özenle paketleniyor. Kırılabilir özellikteki mutfak eşyaları, aynalar, camlar, aksesuarlar tek tek hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Mobilyalar taşınma sırasında çizilmemesi için özenle sarılır.

Beylikdüzü evden eve nakliye hizmeti almış olan müşterilerin memnuniyeti firmanın en önemli referansı olarak kabul edilir.

Evden Eve nakliye ve Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Cevahiroğlu Nakliyat Firması ofis ve evden eve nakliye talebi geldiğinde öncelikle ücretsiz bir keşif hizmeti ile taşınacak eşyaları yerinde görmeyi tercih ediyor. Böylece eşyanın miktarı ve özellikleri hakkında bilgi ediniliyor. Kullanılacak araç, ihtiyaç duyulacak çalışan sayısı ve benzeri şartlar tespit edilerek net bir fiyat teklifi veriliyor. Fiyat teklifi belirlenirken müşteri memnuniyeti ilk hedef olarak görülüyor. Böylece iki tarafın da menfaatlerine en uygun bedel belirleniyor. Eğer verilen teklif kabul edilirse işin yapılacağı gün belirlenerek sözleşme hazırlanıyor. Eşyalara sigorta da yapılıyor.