Ataşehir Evden Eve Nakliyat günden güne hızla gelişen Ataşehir bölgesinin insanlarına en kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Ataşehir nakliye firmaları içerisinde ayrı bir yerimiz olduğunu söyleyen müşterilerimiz en iyi referansımızdır. Siz değerli müşterilerimizin ev ya da iş fark etmeksizin her türlü eşyasını güvenle taşıyoruz. Taşınma sırasında kaybolan, kırılan, dökülen eşyalarınızı unuttun.Artık kıymet verdiğiniz mobilyalarınızın kumaşları yırtılmayacak.Önceden sizi üzen Ataşehir nakliyat firmalarından bizim sayemizde kurtuluyorsunuz. Bütün eşyalarınız bize teslim ettiğiniz şekilde sapasağlam olarak yeni adresinizde. Ataşehir nakliye şirketleri arasında her daim en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Eşyalarınızın nereden nereye taşınacağı hiç önemli değil emanetiniz bizimle güvende.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşınırken eşyalarıma neler olacak diye düşünmeye son. Artık dolaplarınız yeni adresinizde de eskisi gibi sapasağlam olacak. Ataşehir nakliyat şirketleri ararken bizden başlarsanız başka firma aramanıza gerek kalmayacak. İstediğiniz tüm eşyalar evinizdeki yerinden olduğu şekilde alınıp, yeni evinize istediğiniz şekilde alındığı gibi teslim edilir.De monte olarak taşınması gereken eşyalarınız uygun ekipmanlar ile sökülüp, taşınılan adreste tekrar birleştirilerek kullanıma hazır hale getirilir.

Size Özel Hizmet

Sizin için Ataşehir taşımacılık firmaları arasındaki yerimiz çok farklı olacak. Özellikle evin hanımları tarafından çok önem verilen mutfak eşyalarınızı sağlam verip parça parça alma kaygınız bizimle son bulacak. Mutfağınızdaki her bir parçayı sizden aldığımız gibi tekrar size teslim ediyoruz. Firmamız her zaman Ataşehir taşımacılık şirketleri arasında en iyi olmayı hedeflemektedir. Taşınma sırasındaki toparlanmak çok mu zor? Artık taşınmak için toplamanız da gerekmiyor.Siz sadece kişisel eşyalarınızı ve kişisel giyim eşyalarınızı toplayın yeter. Geri kalan her şeyi taşımacılık konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımız tarafından toplayacağız.Ataşehir evden eve nakliyat yapılır iken eşyalarınız koruyucu özel ürünler ile sarılarak sorunsuz ve sağlıklı bir nakliye sağlanır.

Ataşehir Nakliyat Bir Telefon Kadar

Sizlere bir telefon kadar yakınız. Ataşehir evden eve nakliyat firmalarından farkımızı öğrenmek için bize ulaşın. Size özel olarak vereceğimiz Ataşehir nakliyat fiyatlarını duymadan taşınmaya başlamayın. Ataşehir bölgesindeki evden eve taşıma firmaları arasında lider olan firmamız sizlere ve eşyalarınıza değer veriyor. Ayrıca sadece eşyalarınıza değil Ataşehir nakliye fiyatlarımız ile cebinize de değer veriyoruz. Artık çok fazla fiyatlar ile kalitesiz taşınmaya son. Uygun fiyatlarla konforlu taşıma için bize ulaşın.

Ataşehir Nakliye Firmaları Ve Fiyatları

Evden eve taşıma, ofis taşıma gibi tüm işlemlerde deneyimli çalışanlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ataşehir nakliye firmaları arasında lider olmamızın sebebi özenli ve titiz çalışmalarımızdan kaynaklanmaktadır.

Nakliye İşlemleri Nasıl Başlamaktadır?

Öncelikle Ataşehir nakliyat firmaları arasından tercihinizi belirleyerek işe başlamalısınız. Firmamız nakliye işlemleri için gerekli fizibilite çalışması yapmak üzere taşınacak eve gelmekte ve eşyalarınızı fizibilite etmektedir. Bu çalışma, fiyatın belirlenebilmesi, aracın belirlenebilmesi ve sözleşmenin imzalanabilmesi için gereklidir. Ataşehir nakliye şirketleri arasından bizi tercih ederek hem kendinizi hem de eşyalarınızı güvende hissedebileceksiniz.

Nakliye Günü Neler Yapılmalıyım?

Nakliye günü firma yetkililerimiz gelmeden önce mutlaka apartman görevlisi ile görüşmeli, asansör varsa kullanımı için izin alınmalıdır. Yük taşımaya izin vermeyen asansörler sıkıntı olacaktır. Ataşehir nakliyat şirketleri arasında firmamız özenli ve titiz çalışanları belirtilen gün ve saatte evinize gelmektedir. Eğer sözleşmede tüm işlemler tarafımızca yapılacaksa sizin hiçbir şey toplamış olmanıza gerek yoktur. Ataşehir taşımacılık firmaları olarak hedefimiz % 100 müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle müşterimizi yormadan işlerimizi hızlı ve seri bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Nakliye Günü Nakliye Şirketinin Görevleri

Ataşehir taşımacılık şirketleri olarak, eve geldiğimizde öncelikle eşyaların sarılması, paketlenmesi ve muhafaza edilmesi sağlamaktayız. Diğer Ataşehir taşımacılık şirketleri gibi bir evde kullandığımız ürünü diğer evde kullanmamaktayız. Her müşterimiz için sıfır ve yeni açılmış ambalajlar kullanmaktayız.  Hijyen şartlarına uygun olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Nakliye Esnasında Dikkat Edilecek Unsurlar

Ataşehir evden eve nakliyat konusunda uzman olan firmamız özellikle beyaz eşyalarınızı taşırken oldukça özen göstermektedir. Eşyaların hepsi taşındıktan sonra en son buzdolabının fişini çekmekteyiz. Ve yeni eve taşındığında önce dolabı sabitler, 15 dakika bekler ve ilk önce buzdolabınızı fişe takmaktayız. Ayrıca çamaşır ve bulaşık makinelerini en az iki elemanımız taşımaktadır. Diğer Ataşehir evden eve nakliyat firmaları gibi yerde sürüyerek veya tek kişi sırtlanarak makinenin aksanını bozacak hamlelerde bulunmayız.

Ataşehir Nakliye Fiyatları

Uygulanacak olan Ataşehir nakliyat fiyatları birçok nedene bağlı olarak değişmektedir. Ataşehir nakliye fiyatları; evin boyutuna, eşyalara ve kilometreye göre değişecektir.

Ataşehir Nakliye Fiyatları

Min Fiyat
1100 TL
Günlük Yapılan Nakliyat Sayısı
12
Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir