Adalar Evden Eve Nakliyat taşımacılık konusunda uzun zamandır hizmet veren firmamız Adalar nakliye firmaları arasında en iyi olma prensibindendir. Evden eve taşımacılık da en önde olmayı hedeflemekteyiz.Bundan dolayıdır ki sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Nakliye konusunda uzman çalışanlara sahip olan şirketimiz Bu özelliği sayesinde Adalar nakliye şirketleri arasından sayılmaktadır.

Adalar Evden Eve Nakliyat

Siz değerli müşterilerimizin bir ortamdan bir diğerine güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak bizim görevimiz. Siz eşyalarınıza değer verin ya da vermeyin biz tüm eşyalarınıza Kıymet veriyoruz. Adalar evden eve nakliyat firmaları arasında öne çıkan firmamız tüm eşyalarınızın kıymetini biliyor ve ona göre davranıyor.

Adalar’a Nakliye Nasıl Yapılır?

Nakliye işlemi için sizin eşyalarınızın fizibilitesini çıkartıp buna uygun aracı belirledikten sonra, Adalar nakliyat şirketleri olarak belediyeden izin almaktayız. Tuttuğumuz rapor neticesinde belediyeden alacağımız izin karşılığında feribot harcı tutarı ödemekteyiz. İsteyen müşterilerimiz bu harç işlemlerini kendisi de yürütebilmektedir. Feribot harçları kullanılacak olan aracın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterecektir. Adalar taşımacılık firmaları arasında bizler bu görevi üstlenerek siz değerli müşterilerimizi yormamayı amaçlamaktayız.

Tüm Adalar İçin Şartlar Aynı Mıdır?

Taşınmak istediğiniz adalar; Heybeliada, Kınalı ada, Büyükada, ve Burgaz ada ise, bu adalar arasında fiyat farkı bulunmadığını belirtmek isteriz. Fakat diğer adalar için farklı fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Adalar taşımacılık şirketleri olarak hangi bu sayılan adalara gidilmesi için sizlere gerekli hizmetleri sunmaktayız. Adalar evden eve nakliyat için deneyimli, profesyonel çalışanlarımızı tercih edebilirsiniz.

Adalar Evden Eve Nakliyat

Feribot için belediyeden randevu ve sıra alma işleminden sonra belirtilen gün ve saatte taşıma işlemi gerçekleşecektir. Feribot tarihinden bir gün önce eşyalarınızı toplayıp araca yüklemekteyiz. Adalar evden eve nakliyat işlemlerinde feribot sabah erken saatte kalkmaktadır. Bu nedenle bir gün önceden araç ve eşyalar hazır olmalıdır. Adalar evden eve nakliyat firmalarının hepsi bu şekilde çalışmaktadır.

Adalar İlçesi Harita

Adalar ilçesi İstanbul’un en güzel ilçlerinden birisi olarak doğal güzelliği sayesinde yaz kış ziyaret alan yerlerimizdendir. Burgazada, Sivriada, Kınalıada, Sedefadası, Heybeliada, Yassıada, Büyükada, Tavşan Adası ve Kaşık Adası olarak 9 adet adanın toplamı olarak birleştirilmiş ilçemizdir. İlçenin merkezi en büyük ada olan Büyükadadır. Alanur evden eve nakliyat olarak istanbul genelin de hizmet vermekteyiz.

Adalar Nakliye Fiyatları

Min Fiyat
900 TL
Günlük Yapılan Nakliyat Sayısı
5
Adalar Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir